top of page
  • Zdjęcie autorakaja mintlemon

Charytatywny Walk In Day w ToruniuJuż 12 maja możesz nas spotkać w Toruniu na 8. edycji Charytatywnego Walk in Day'a! Organizatorem akcji jest studio tatuażu i piercingu Till Death Tattoo.


Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 18:00. Spotkanie odbędzie się w Dworze Artusa w Sali Wielkiej. Główna zasada Walk in Day'u to "kto pierwszy ten lepszy". Warto więc przyjść wcześniej i stanąć w kolejce po wymarzony wzór .

Artyści wykonywać będą tylko wzory, które zostały przygotowane specjalnie na tę okazję. Macie szansę wykonać unikatowy projekt! Wzory dostępne są na IG@walk.in.till.death

Na Walk in Day'u możecie wykonać tatuaże w okazyjnych cenach w granicach 250-400 pln. Oczywiście wszystkie chętne osoby mogą wrzucać do puszki większe kwoty. Cały zebrany dochód zostaje przekazany na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu oraz Hospicjum Nadzieja.


Reprezentanci studia tatuażu Mintlemon w Poznaniu dołączają się do akcji. Przygotowaliśmy dla was projekty, które będziemy mogli wykonać na tym wydarzeniu.


Spotkaj sie z nami w Toruniu. Pomagamy i dziaramy :)
Abstrakcyjny tatuaż na ręce

Abstrakcyjny tatuaż na ręce

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page